+90 224 441 00 41

Contact Us

info@sahinturkler.com

For your comments

Company

ŞAHİNTÜRKLER MÜHENDİSLİK

ABOUT US

Firmamız 1970'li yılların başında merhum "Ahmet ŞAHİNTÜRK" tarafından inşaat sektörünün mekanik tesisat ve bağlı konularında hizmet veren bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlamıştır. 1995 yılında "ŞAHİNTÜRKLER MÜHENDİSLİK" kurumsal kimliği altında Limited Şirkete geçiş yapmıştır.  2005 yılında Bursagaz A.Ş. tarafından alınan yetki belgesi ile «Doğalgaz Tesisatı», 2007 yılında yürürlüğe giren 5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanunu ile birlikte de «Merkezi Isıtma-Kaskat Sistem ve Kat İstasyonu Uygulamaları» ile ilgili de faaliyet göstermeye başlamıştır. 2007 yılında ilk Yoğuşmalı Kombi Merkezi  firmamız tarafından Bursa’ya kazandırılmış ve Yeni Yanma Teknolojisi / Kaskat Isı İstasyonu uygulanmalarına başlanmıştır. 2014 yılında VEDS (Verimli Enerji Dağıtım Sistemleri) isimli marka ile yerli üretime adım atmıştır ve 2015 yılında Uluslararası testleri başarıyla geçen VEDS Isı İstasyonu ürünümüz «CE Sertifika» belgesine layık görülmüştür.

Firmamız «Sürekli Gelişim» felsefesinin bir gereği olan ISO 9000 ve ISO 9001  Kalite Yönetim Sistemi kriterlerini hassasiyetle yerine getirmektedir.

Hizmet verdiği alanların hepsinde sektördeki yenilikleri takip eden "ŞAHİNTÜRKLER MÜHENDİSLİK", edindiği bilgi ve deneyimleri, yaptığı tüm işlere başarılı bir şekilde yansıtmaya devam etmektedir.